Klinika Uśmiechu

Twój piękny uśmiech efektem naszej pasji

Klinika Uśmiechu jest nowoczesnym centrum stomatologii które wychodzi naprzeciw Twoim najwyższym oczekiwaniom.

W trosce o Twój zdrowy i piękny uśmiech oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną na światowym poziomie.
Miły, profesjonalny i pomocny personel to cechy, które sprawiają, że nasza Klinika jest jedyna w swoim rodzaju. Przyjazne wnętrza oraz wykwalifikowani lekarze tworzą niepowtarzalna atmosferę, która sprawia, że leczenie stomatologiczne staje się przyjemnością.

Nasze gabinety wyposażone są w nowoczesny sprzęt i najwyższej jakości materiały.
Dzięki aparatowi The Wand znieczulenie jest prawdziwą przyjemnością.
Na miejscu znajduje się pracownia RTG, która umożliwia nam szybkie i trafne postawienie diagnozy co jest podstawą skutecznego leczenia.
Szanując Twój czas dokładnie planujemy terminy i czas trwania wizyt.

Zapraszamy :)header stomatolodzy
header kgrzyb
personal img kgrzybWe wrześniu 2013 minęło  10 lat mojej pracy zawodowej jako stomatologa. Odczuwam wielką radość, gdy patrzę na ludzi, którym wyleczyłam zęby, zmieniłam uśmiech a oni zmienili swoje życie. Stali się zdrowsi, bardziej pewni siebie a przez to szczęśliwsi.  
 Uwielbiam wyzwania i trudne przypadki leczenia kanałowego pod mikroskopem oraz pracę z dziećmi, od których co dzień uczę się czegoś nowego.
Opracowałam autorski program pracy z dziećmi na podstawie moich 10-letnich obserwacji i od tej pory odnoszę coraz więcej sukcesów na tym polu i daje mi to dużo radości. Moim marzeniem jest to, aby następne pokolenia nie znały już lęku przed dentystą.
Stale pogłębiam swoją wiedzę z zakresu stomatologii  i psychologii na szkoleniach w Polsce i za granicą.
Prywatnie uwielbiam podróże po całym świecie, które organizuję sama od początku do końca. Interesuję się psychosomatyką (wpływem psychiki na ciało ), naturalnymi metodami leczenia wszelkich chorób ,oczyszczania organizmu i dbania o niego.


header krala
personal img tkralaJestem absolwentem wydziału lekarsko-stomatologicznego Akademii Medycznej im.Piastów Śląskich we Wrocławiu.Członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego .Stale podnoszę swoje kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach.
Jestem lekarzem medycyny estetycznej I stopnia.
W trakcie specjalizacji w stomatologii zachowawczej z endodoncją.
Zajmuję się stomatologia estetyczną:
-odbudową tkanek wzorowaną anatomią zęba
-estetyczną korektą uśmiechu
-leczeniem zachowawczym i kanałowym wykonywanym z dużą precyzją
-standardową oraz minimalnie inwazyjną protetyką.

 header ptrzesniewska
personal img ptrzesniewskaUkończyłam z wyróżnieniem Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Ortodoncja to moja pasja. Ustawicznie pogłębiam swoja wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach z tej dziedziny. Jestem autorką artykułów w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych.